jesteśmy na facebook


Firma Jarzębiński ogrody posiada bogatą ofertę w zakresie projektowanie ogrodów i kształtowania terenów zieleni miejskiej. Wszystkie zamówienia realizujemy, tak aby w pełni realizowały wizje i potrzeby klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wykonujemy je z dbałością o najmniejsze detale. Zakładamy i przebudowujemy ogrody przydomowe. Prowadzimy również wszelkie prace ziemne i przygotowawcze. Nasze usługi ogrodnicze nie ograniczają się wyłącznie do aranżowania ogrodów przydomowych. Dla klientów instytucjonalnych i biznesowych przygotowaliśmy propozycję projektowanie i utrzymania terenów zielonych.

Chcemy dostarczać klientom kompleksowe rozwiązania, dlatego wzbogaciliśmy ofertę o usługi brukarskie. Nie tylko projektujemy ogrody, ale układamy w nich ścieżki oraz podjazdy z kostki brukowej. Dobieramy wyłącznie bruk wysokiej jakości, który idealnie wpasowuje się w charakter aranżowanego ogrodu.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się również produkowaniem oraz sprzedażą kory ogrodniczej.

Ogrody

Oferujemy projektowanie, zakładanie oraz pielęgnację ogrodów i terenów zieleni w szerokim zakresie.

Brukarstwo

Oferujemy układanie kostek betonowych, kamiennych, kamienia ciętego, łupanego oraz budowę murków, płotów z elementów betonowych, kamiennych i klinkieru

Kora ogrodnicza

Zajmujemy się produkcją i hurtową sprzedażą kory ogrodniczej sosnowej frakcji średniej. Korę pakujemy w worki PE o pojemności 80 L.

Architekci ogrodów – Kontakt

Jarzembiński Ogrody to firma tworzona przez ludzi z pasją. Od kilkunastu lat zajmujemy się projektowaniem ogrodów i kształtowaniem terenów zielonych. Każde zlecenie realizujemy z twórczym zapałem, dlatego klienci mogą zawsze liczyć na indywidualne podejście z naszej strony. Zapraszamy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Gdańska, Gdyni oraz innych miast województwa pomorskiego do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ogrodniczych.

logo

ins facebook vim

Adres:

Borowiec 64

83-320 Sulęczyno

Telefon kontaktowy:

502 292 769

58 684 47 08

Email:

eden11@tlen.pl

Strony internetowe - odee.pl