jesteśmy na facebook


Nasza firma posiada bogate doświadczenie w projektowaniu i aranżowaniu ogrodów oraz zakładaniu terenów zielonych. Zajmujemy się architekturą ogrodową od kilkunastu lat, dlatego wiemy, jak ważne jest połączenie kompozycji roślin ozdobnych oraz trawników z elementami małej architektury, brukami, murkami i płotem. Wszystko razem zaprojektowane w jednolitym stylu tworzy pełnowartościowy ogród.

Dlatego planując ogród, nigdy nie zapominamy o odpowiednim zaprojektowaniu bruku, tak aby idealnie współgrał z otaczającą roślinnością.

Nasze usługi brukarskie stanowią doskonałe uzupełnienie dla projektowych ogrodów. Sami nie tylko tworzymy projekty, ale zajmujemy się również układaniem tarasów z kamienia i drewna oraz ścieżek i podjazdów z kostki brukowej.

Wykonujemy zatem wszelkiego rodzaju prace murarskie i brukarskie:

- bruki betonowe i kamienne
- wjazdy, ścieżki, parkingi, tarasy i place
- płoty i murki z nowoczesnych elementów betonowych, drewna, kamienia ciętego i klinkieru

Przygotowujemy projekty bruków i małej architektury dopasowując styl do państwa gustów i oczekiwań. 

Zajmujemy się również produkcja i sprzedażą kory ogrodniczej wysokiej klasy.

Architekci ogrodów – Kontakt

Jarzembiński Ogrody to firma tworzona przez ludzi z pasją. Od kilkunastu lat zajmujemy się projektowaniem ogrodów i kształtowaniem terenów zielonych. Każde zlecenie realizujemy z twórczym zapałem, dlatego klienci mogą zawsze liczyć na indywidualne podejście z naszej strony. Zapraszamy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Gdańska, Gdyni oraz innych miast województwa pomorskiego do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ogrodniczych.

logo

ins facebook vim

Adres:

Borowiec 64

83-320 Sulęczyno

Telefon kontaktowy:

502 292 769

58 684 47 08

Email:

eden11@tlen.pl

Strony internetowe - odee.pl