jesteśmy na facebook


15 lat

doświadczenia

O Architektura ogrodowa – O nas

Nasza firma rozpoczęła powstała w 2000 roku. Przez kilkanaście lat naszej działalności zrealizowaliśmy wiele prac z zakresu projektowania ogrodów i kształtowania terenów zielonych na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Zdobyliśmy dzięki temu cenne doświadczenie, które pozwala nam oferować profesjonalne, solidne i kompleksowe usługi w zakresie architektury ogrodowej. Klienci, wybierając naszą ofertę, mogą liczyć na twórcze i indywidualne podejście, z jakim podchodzimy do każdego zlecenia.

Kadra naszej firmy to ludzie pełni energii, kreatywni, pasjonaci ogrodnictwa. W swojej pracy stosujemy wyłącznie takie praktyki, które sprawiają, że projektowane ogrody przydomowe są niezmiennie piękne i funkcjonalne przez długie lata.

Główny teren naszego działania to województwo pomorskie. Wykonujemy dużo zleceń na zakładanie terenów zieleni oraz aranżacje ogrodów w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku, Bytowie, Słupsku oraz na terenach wiejskich Kaszub i Kociewia.

Architekci ogrodów – Kontakt

Jarzembiński Ogrody to firma tworzona przez ludzi z pasją. Od kilkunastu lat zajmujemy się projektowaniem ogrodów i kształtowaniem terenów zielonych. Każde zlecenie realizujemy z twórczym zapałem, dlatego klienci mogą zawsze liczyć na indywidualne podejście z naszej strony. Zapraszamy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Gdańska, Gdyni oraz innych miast województwa pomorskiego do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ogrodniczych.

logo

ins facebook vim

Adres:

Borowiec 64

83-320 Sulęczyno

Telefon kontaktowy:

502 292 769

58 684 47 08

Email:

eden11@tlen.pl

Strony internetowe - odee.pl