jesteśmy na facebook


Główną obszarem działalności naszej firmy jest dostarczanie usług w zakresie aranżacji ogrodów i zakładania terenów zielonych. Oprócz tego jesteśmy jednak również profesjonalnym producentem kory ogrodniczej z Pomorza.

Zajmujemy się produkcją i hurtową sprzedażą kory ogrodniczej sosnowej frakcji średniej. Korę pakujemy w worki PE o pojemności 80 L.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, hurtowni, sklepów ogrodniczych, szkółek roślin ozdobnych, itp.

Nasza firma zlokalizowana jest na Kaszubach co pozwala nam na uzyskanie dobrej jakości materiału do produkcji. Wokół nas jest kilka zakładów przerabiających drewno, zatem mamy możliwość ciągłej dostawy świeżej kory. Bliskość dostawców powoduje że możemy zaproponować bardzo atrakcyjną cenę sprzedaży.

Od wielu lat wykonujemy także usługi ogrodnicze, tworzymy kompozycje roślinne i wiemy jaka kora jest najbardziej pożądana przez klienta. Stosowanie naszej kory w ogrodach spełnia warunki prowadzenia prawidłowej praktyki ogrodniczej.

Architekci ogrodów – Kontakt

Jarzembiński Ogrody to firma tworzona przez ludzi z pasją. Od kilkunastu lat zajmujemy się projektowaniem ogrodów i kształtowaniem terenów zielonych. Każde zlecenie realizujemy z twórczym zapałem, dlatego klienci mogą zawsze liczyć na indywidualne podejście z naszej strony. Zapraszamy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych z Gdańska, Gdyni oraz innych miast województwa pomorskiego do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ogrodniczych.

logo

ins facebook vim

Adres:

Borowiec 64

83-320 Sulęczyno

Telefon kontaktowy:

502 292 769

58 684 47 08

Email:

eden11@tlen.pl

Strony internetowe - odee.pl